Často kladené otázky

 • Jedná sa o jednorazovú platbu?

  Áno. Za 15 EUR Vám budú k dispozícii všetky funkcie, ktoré milujemesa ponúka.

 • Akým spôsobom môžem zaplatiť?

  V súčasnej dobe prijímame platby prevodom na bankový účet.

 • Ak zakúpim plnú verziu za 15 EUR, ako dlho budem mať prístup do administrácie a ako dlho bude dostupný môj svadobný web?

  Váš svadobný web bude dostupný po dobu 12-tich mesiacov od uhradenia ceny za plnú verziu. Veríme, že táto doba bude pre Vás dostatočná. Podľa prieskumov sa svadobné prípravy konajú v rozmedzí od 3-6 mesiacov pred svadobným dňom, z toho dôvodu Vám milujemesa bude dostupné až ďalších 6 mesiacov po konaní svadby, aby ste sa mohli pochváliť fotkami z Vášho svadobného dňa. Ak budete potrebovať dobu predĺžiť, napíšte nám, určite sa dohodneme :)

 • Neviem ako robiť v administrácii aplikácie milujemesa.sk

  Snažili sme sa, aby proces vyplňovania Vášho svadobného webu bol čo najjednoduchší a intuitívny. Ak si nebudete vedieť rady, kľudne nás kontaktujte a radi Vám pomožeme.

 • Je možné zakúpiť rovno plnú verziu alebo musíme najskôr vyskúšať demo?

  Boli by sme radi, aby ste si najskôr aplikáciu milujemesa vyskúšali zadarmo nezáväzne - máte na to 2 týždne. Ak však chcete prejsť rovno na plnú verziu, tak v demo verzii v sekcii domov kliknite v pravom dolnom rohu na objednanie plnej verzie. Uhraďte poplatok bankovým prevodom a nerušene vyplňujte Váš svadobný web. Pochváľte sa ním ostatným.

 • Môžem previesť stránku z demoverzie do platenej?

  Samozrejme :) Ak máte všetko hotové, stačí vykonať platbu a môžete začať rozosielať pozvánky svojim hosťom.